CM

Moderator: Oficerowie

100
Recklesx

CM

Post#1 » pn cze 20, 2016 1:51 am

Wiem ze dużo osób nie zrobiło, jeśli ktoś chce mogę spróbować zebrać grupę zostawcie tutaj wiadomość żebym wiedział kto jest chętny.

110
luxipux

Re: CM

Post#2 » pn cze 20, 2016 7:48 am

masz juz kogos? ktorym charem robisz? ja mialem nie robic juz jak sie dowiedzialem ze w legionie odblokuje sie transmo accout wide :D ale jacys inni moi znajomi tez podpytywali to moze bysmy zebrali w sumie jedna grupe

ja moge pomoc albo hunterem albo dk ktorym juz robilem, byle latwiej poszlo ;d

100
Recklesx

Post#3 » pn cze 20, 2016 8:14 am

Bede rogalem robił gdyz mam acghi z cmow na Bnet accouncie ale nie mam na konkretnej postaci =\
Potrzbuje 4 cmy ale z reszta moge tez pomoc.
Parszywy, Sllawo Chcieli robic.

110
luxipux

Post#4 » pn cze 20, 2016 8:24 am

Ja mogę iść czymkolwiek, żeby było najłatwiej to pewnie bloodem, oprocz tego mialbym heala i 1 dpsa.

Awatar użytkownika
110
Hegan

Post#5 » wt cze 21, 2016 6:46 am

Ja bym druidem resto się przeszedł jakby był spot.

A jak to będę account wide? Czyli mail co mam na hunterze za cmy będę mógł np założyć na szamana? A clothy z locka np na priesta? I jak to transmo będzie account wide? Kurde przegapiłem to.

Sergeant
Sernikk

Post#6 » wt cze 21, 2016 7:04 am

Ja też mogę przejść się dpsem, w jakich godzinach i dniach macie zamiar to robić?

110
luxipux

Post#7 » wt cze 21, 2016 7:15 am

account wide beda tylko bronie z woda, wiec jak mam dk zrobione to w legionie bede mogl guna transmogowac hunterowi (jk nikt nie bedzie gral hunterem 4head)

Awatar użytkownika
110
Hegan

Post#8 » wt cze 21, 2016 8:53 am

luxipux pisze:account wide beda tylko bronie z woda, wiec jak mam dk zrobione to w legionie bede mogl guna transmogowac hunterowi (jk nikt nie bedzie gral hunterem 4head)

Hmm to czegoś nie rozumiem. Jak masz jakąkolwiek broń odblokowaną z cmów w wodzie to w legionie będzie miał dostęp do wszystkich? Czyli jak mam guna na huncie to będę miał dostęp do stafa dla druida?

-edit-
Źródło jakie znalazłem: http://www.wowhead.com/guides/transmogr ... -questions
Q - Warlord's completed all gold challenge modes. What happens with the weapon appearances?
A - If you completed all gold challenge modes, you will be able to purchase (Item #136854) for 3,000 gold. Using this item will unlock all the weapon appearances in your wardrobe account wide.
Q - And how about Mists of Pandaria Challenge Mode Gear?
A - As of this post, those stay the same in regards to only the class/character you obtained the gear can wear it. However, there are new versions coming in Legion that look similar but have a couple noticeable changes, such as color, shoulders, and no effects.

To mi się już nie chce cmów robić ;)

110
luxipux

Post#9 » wt cze 21, 2016 11:15 am

wlasnie o tym mowilem ;d

Wróć do „Ogólna dyskusja”