Początek propagandy SuperHucia

thumbnail
Gdzie jest SuperHucio?


W końcu doczekaliśmy się pierwszego news'a. Wielce czcigodny SuperHucio zlecił mi to SuperZadanie. Czuję się wyróżniony i wzruszony zarazem.

W 10-tą rocznicę WoW'a strona internetowa naszej wspaniałej gildii ujrzała światło dzienne. Czy to nie przypadek? Zachwycony lud uważa, że to specjalnie działanie machiny propagandowej SuperHucia.

Jednakże on sam dementuje wszystkie plotki ograniczając swoją wypowiedź do krótkiego "Mrmgmgglglglglgl", co oznaczać by miało "nic nie wiem ja tu tylko wciskam 1 2 1 2 i pushToTalk".


W 10-tą rocznicę Blizzard zafundował nam SuperRaid, odgrzany do setnego levelu "Molten Core".

Zebraliśmy się o godzinie 20 i wystartowaliśmy! Po godzinie grania w grę wszyscy byli wykończeni już graniem w grę.Z notatek przekazanych mi przez SuperHucia informuję co należy zapamiętać z tamtego raidu.

"Alexowi kończyła się mana po 30 sekundach stania w miejscu STOP powinien zmienić klasę na monka STOP Wtedy byłby bardziej przydatny STOP". Nie sprecyzował niestety SuperHucio, co ma wspólnego healer monk z przydatnością, ale uznajmy to za dobry znak!

Należy wspomnieć, że nie upamiętniliśmy naszego wspólnego wypadu do najgłębszych otchłani Blackrock Mountain screenshotem na SuperMount'ach z nowymi błyszczącymi czapeczkami. Każdy jak najszybciej chciał się stamtąd wydostać. :)

1 Komentarz

  • avatar
    Hegan December 01, 2014 at 7:58 AM
    Dobre :) No daliśmy ciała z tym screenem... Pierwszy progres a tu kill bez screena ;)