Super świąteczny news!

thumbnail
Banan wyszyscy


Jak to nie-mówią lepiej późno niż później. Niestety news świąteczny nie dotarł do nas na czas, drogowców znów zaskoczyła zima. Wszystkiemu winny jest pług śnieżny, a raczej jego brak...

Nie rozpisując się za bardzo, mamy tutaj news zbiorczy i tego w przyszłości będziemy się też trzymać! Newsów z pojedyńczych killi nie będzie, chyba że z jakiegoś superTrudnego bossa :).

Okej no to jedziemy. 11 grudnia we czwartek padł pierwszy boss na mythicu, challenge to był żaden, szkoda komentować bo boss był bardzo łatwy... chyba że jest się melasem, to trzeba czasem uważać na klatkę tygrysa, albo na barierkę podczas wyskakiwania z trybun - można zahaczyć nogą i spaść na głowę i no popatrz kark złamany!

Mythic Kargath Youtube!

filmik Kimka, pov brewmaster monk

Następnego dnia raidowego - w niedzielę 14 grudnia udało nam się pokonać bliźniacze Ogry. Boss padł po kilku próbach. Udało mi się odnaleźć kilku świadków tamtego nie-feralnego zdarzenia i zapytać jak się czują.

"Podstępne ogienie podgrzały atmosferę w raidzie przy czym atmosferę tę ostudził olbrzymi głaz spadający prosto na mnie" - komentarz Vejloka w tej sprawie.
"Dla mnie największą trudnością w tej walce był fakt, że mnie na niej nie było" - błyskotliwa myśl Fagoshy.

Mythic Twin Ogron Youtube!

filmik Kimka, pov brewmaster monk

Brackenspore wziou i się przewrócił 16-tego grudnia, dwa dni po ostatnim killu. Głodne zdobywania ferst killów Penixy pokonały na śmierć potwora przyzywającego złe fale i podstępne grzyby. Jedyną niefortunną trzeba zaznaczyć ofiarą podczas naszego killa był biedny Darth, który przyjął na swój pancerz wymiociny bestii.

"Było mi smutno, że padłem akurat na killu. Jadł nas od paru godzin i dostałem waszymi resztkami w twarz." - zniesmaczony całą sytuacją Darth.

Mythic Brackenspore Youtube!

filmik Kimka, pov brewmaster monk

Tectus, c!@# dupa i kamieni kupa, jakby to rzekł ex minister Sienkiewicz. Killa w tej próbie chyba nikt się nie spodziewał, zaskoczyło to nawet bossa, a nawet bossów którzy się przewrócili.

"Tym razem Daku był niezadowolony bo nie zrobił dpsu, zginął dwa razy." - Fagosha, pochlipując i wspominając czarodzieja.

Mythic Tectus Youtube!

filmik Kimka, pov brewmaster monk

Fotki z first killi!

2 Komentarze

  • avatar
    Faleniusz December 29, 2014 at 1:26 AM
    PROSZE ZMIENIĆ GMOTD NA: "O KURWA IMPERATOR"
  • avatar
    Hegan December 29, 2014 at 11:27 AM
    1 do wyżej :D A jak czytałem "Tectus, c!@# dupa i kamieni kupa" to spadłem z krzesła :D