Wiedz, że coś się dzieje

thumbnail
Nikt nie ogarnia co się tu dzieje


Trudna gra zaskoczyła Penixów podczas trwania sezonu ogórkowego. Susza trwająca w całym Azeroth zmusiła nas, smutnych farmerów do porzucenia swoich upraw rolnych i przeniesienia się ponownie do Draenoru, land of milk and honey swimming(jakby to rzekł Nacktarn uczący się od paru ładnych lat #angielskiztuskiem i przebywający obecnie na obczyźnie). Wszystko to przez podstępnego warlocka o imieniu Gul'dan... Nikt nie spodziewał się, że Gul'dan tak szybko powróci do knucia i knowania niczym żydowski kolaborant za czasów okupacji.

Te wieści nas nie ucieszyły, spodziewaliśmy się że Żyd da nam spokój chociaż na czas wakacji, srogo przeliczyliśmy się. Jak widać mocodawcy Gul'dana, czyli Blizzard Entertainment, a w rzeczywistości Kondominium Rosyjsko Niemieckie Pod Żydowskim Zarządem Powierniczym miało inne plany.

Jedynie jedyny w swoim rodzaju wódz Kim Jong Imek przyjął tę informację z zadowoleniem. Wiedział, że wojenka nadejdzie znacznie szybciej. Przygotował taktyki, naostrzył szabelki i wypocił stosowny komunikat dla narodu.

Wódz Kim Jong Imek obwieszcza co następuje: „Nie wolno chodzić spać przy zapalonym świetle. Czas jaki nas obowiązuje ustala Wódz. Należy grać w grę w dni święte i wakacje. Nasza armia jest najpotężniejsza, a nasze narodowe kluby piłkarskie zawsze kwalifikują się do LM i grają między sobą ku czci i chwale swojego Wodza. Mam zawsze rację, moja racja jest najmojsza. Jak milczę to wiedz, że coś się dzieje. Kiedy mnie nie ma, pamiętaj że jestem w pobliżu. Tankowie nie płacą, albo przynajmniej prawdziwi tankowie.”

Wódz czyta

Z racji tego, że wódz Kim nienawidzi ludzi spóźniających się na raidy to w ostatnim czasie pozbył się jednego ze swoich najbardziej zaufanych triali. Wystarczyło jedynie, że rzekł - „Spóźniony, 4. 3.”. Chwilę po tym trial sam usunął się z raidu i odebrał sobie utracone życie poprzez wyjście z gildii. Tylko wtajemniczone Penixy wiedzieć mogły co oznaczały wypowiedziane przez Kima słowa. Trial z racji tego, że był trialem wtajemniczyć się, albo nie chciał albo nie potrafił. Biedny trialu, odpoczywaj w pokoju, wiemy że psychicznie nie wytrzymywałeś – presja ze strony wodza Kim Jong Ima była i nadal jest przeogromna. Wódz jak zwykle nic nie robił sobie z zaistniałej sytuacji jak i reszta jego przydupasów. Poczta pantoflowa donosi, że Trial-Dezerter uciekł przypadkowo aż do Sosnowca ze strachu przed konsekwencjami.

Skróty!
General chat jest dla dzieci
Mythic Xhul'horac!

Marek wysadza plamy i blackhole... Marek biega, skacze, kopie... Marek nad głową stoi... Ale czego ten nasz Marek nie robi? Stuprocentowej frekwencji nie robi.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

Mythic Fel Lord Zakuun!

Nasza taktyka polegała na połykaniu plugawego nasienia wychodzącego z Penixów, zmierzającego w kierunku bolców. Raxima po dziś dzień nie rozumie naszej taktyki.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

Mythic Shadow-Lord Iskar!

Boss na którym nasze młode Penixy rozbłysły i objawiły swoje talenty prowadząc dla nas raid. Zmarnowany czas nie ma znaczenia, liczy się jedynie dobra zabawa.

filmik Beccari, pov disci Priest

Mythic Socrethar the Eternal!

To już koniec?" - taki trochę dziwny boss, czyszczenie trashu do tego bossa trwało dłużej niż sama walka z nim. Sernik, człowiek od zadań specjalnych wygrał dla nas tę walkę.

filmik Beccari, pov disci Priest

Mythic Gorefiend!

Gdy nauczyliśmy się, że: - plamy jednak nie leczą, - Chimeara shoty potrafią zwipować nas już w 15s walki, - jednak mówienie do Gormaca nic nie daje i powinno się go wyrzucić z raidu, - healerzy powinni być wybijani na 0.2s to wtedy zaczeliśmy coś grać.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

Mythic Kilrogg Deadeye!

Addy, interrupty, cleave, switch. Wejście do realmu, wyjście z realmu. Loot.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

Mythic Hellfire High Council!

Latające mordujące miecze, Hucio liczący casty, plamy pod nogami, latające potwory i trzech złych bossów. Musieliśmy bugować ten encounter, aby móc zgarnąć loot i pójść dalej. Bez exploitowania nigdy nie udałoby się nam pokonać ten encounter. Bugował jak zwykle Hucio, bo któż by inny.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

Mythic Kormrok!

kolorowe plamy i więcej kolorowych plam. Tęcza i duży boss.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

Mythic Iron Reaver!

Sam nie wiem, nie było mnie na first killu. Taki trochę test na autyzm dla Vejloka, który co tydzień oblewa.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

Mythic Hellfire Assault!

Bardzo długa walka na której nic się nie dzieje przez 99% czasu.

filmik Kimka, pov brewmaster Monk

wywiad z gwiazdo

Witam, naszym szanowym gosciem jest dzis Damian vel Damien vel vt vel Alex vel Alexima(ta lepsza część). Jak się masz przyjacielu?
Aktualnie siedze przed komputerem wraz z dziewczyna :) i mamy sie dobrze

W takim razie uznajmy, że Raxima też jest lepszą częścią. Niech nie czuje się zdyskredytowana! Opowiedz nam coś o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień? Do kogo wzdychasz na co dzień i dlaczego akurat do niej?
Ostatnio zostalem mianowany oficerem gildii, w zwiazku z tym musze troche bardzie przykladac sie do przygotowania na raidy. Wzdycham do mojej ukochanej Madzi, ktora najlepiej potrafi mnie zrozumiec i zawsze moge na nia liczyc :)

Czy poza graniem w gre i Madzią masz jakieś inne pasje i zamiłowania?
Uwielbiam Japonie i prawie wszystko co jest z nia zwiazane. Interesuje sie rowniez tresura psow, mam owczarka szetlandzkiego z ktorym przeszedlem szkolenie.

Jak się trzymasz w takie upalne dni, listki i gałązki Ci jeszcze nie uschły?
Jakos daje rade. Ostatnio naprzyklad wszedlem goly do lodowki ;)

Jesteś teraz officerem, dlaczego właśnie teraz? Dlaczego jego miłość Bucio desygnował właśnie Ciebie na te jakże zaszczytne stanowisko.
Propozycje zostania oficerem mialem juz dawno temu. W kazdym razie wtedy zostal nim Nactarn. Jako ze po czesci i tak ja ustalalem cdki na raidzie i pomagalem w pewnych rzeczach to pomyslalem ze czemu mialbym nim nie zostac i miec te 500 golda na naprawy wiecej ;)

Co z Nacktarnem, wiemy że starcił względy wodza, jaka kara go czeka?
Najwieksza! W sumie to myslałem ze bedziemy razem oficerami, no ale wychodzi na to ze musial zrezygnowac. O szczegoly warto spytac go bezposrednio!

Nacktarn był officerem od dobrej atmosfery, Ty za to jesteś officerem od przypisywania cooldownów raidowych. Czy rola officera od dobrej atmosfery zostanie komuś przypisana, czy ktokolwiek zechce się podjąć tego dodatkowego obciążenia, czy też w gildii na zawsze zapanuje smutek i jeszcze większy smuteczek?
Z tego co mi wiadomo to Nactarn byl oficerem Heala, ale moze nie jestem doinformowany. Pytanie co mialby dokladnie robic oficer dobrej atmosfery? Przeciez to chyba oczywiste ze Ci ktorzy nadzoruja innych sa z zalozenia zli ;)

Czyli odpowiedziałeś na nurtujące nas wszystkich pytanie - dlaczego Nacktarn stracił łaskę wodza i obecnie nie pełni już funkcji oficera gildii. Był po prostu dobrym człowiekiem. RIP Nacktarn. Ostatnie słowo należy do Ciebie. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić na zakończenie?
Pragne pozdrowic Hucia Bucia i Nactarna, a takze wszystkich tych ktorzy czytali ten wywiad ^.^

Fotki z first killi!

2 Komentarze

  • avatar
    Protext September 06, 2015 at 9:24 PM
    Pierwszy?:o
  • avatar
    Lovesong September 07, 2015 at 9:41 AM
    Nie spóźniłeś się :)